Schody a zábradlí na zakázku

Schodiště je stavební prvek sloužící k propojení jednotlivých podlaží nebo k překonání určitého výškového rozdílu. Schodiště je obvykle výraznou dominantou prostoru a proto je důležité věnovat jeho výběru náležitou pozornost. Schodiště se vyrábí na míru a tak materiál, tvar, typ zábradlí, atd. jsme schopni přizpůsobit vašim požadavkům. Nabízíme schodiště celodřevěná, ale i kombinovaná s kovem, nejčastěji nerezovou ocelí. Základní tvary schodišť: přímá, 1x a více x lomená, točitá (vřetenová). Zábradlí nabízíme: dřevěná, nerezová, hliníková, skleněná, kombinovaná. Rádi vám zpracujeme nabídku podle vašeho zadání.
IMG_8229 (kopie)
Obklad schodů průmyslová mozaika teak, lak, Výrobní hala Žíželice, Crocodille
schody
Obklad schodů dub masiv mořený, RD Stará Role
zábradlí
Zábradlí nerez a dub masiv, RD Jenišov

Obklady schodů

Ke každé podlaze identické schody TOPSTAIR. S našimi profily schodových hran vytvoříte téměř plynulé přechody mezi tilo podlahou a schody. Přitom může být plocha podlahy bez přerušení položena k výstupnímu schodu. Vyrábíme schodové hrany v provedení selské prkno, třívrstvá parketa, hobo dýhovaná podlaha a inline masiv.

Vinylový obklad LOBO

K vinylovým podlahám Lobo si vyberte vinylový obklad a vaše schody budou vypadat stejně jako vaše moderní vinylová podlaha.

Laminátový obklad TOPSTEP

Schodišťový systém TOPSTEP je ideálním řešením pro obklady nejen nových betonových monolitů, ale díky svým vynikajícím vlastnostem je často využíván k renovaci starých schodišť (dřevěných, kamenných nebo kovových). Velkými výhodami schodových profilů TOPSTEP jsou stálobarevnost, rychlá a čistá montáž a především dokonalý estetický vzhled.

Masivní obklad

Pokud dáváte přednost masivnímu dřevu, potom vám můžeme obklad schodiště vyrobit na míru z libovolné dřeviny nebo schody obložit stejným dřevěným materiálem (např. průmyslovou mozaikou, lamparketami apod.), který máte na podlaze.

Renovace schodů

Renovaci dřevěného schodiště můžeme provést klasicky jako u parketové podlahy, tzn. zbrousit, vytmelit a povrchově upravit lakem nebo olejem, popřípadě namořit. Samozřejmostí je nové moderní madlo nebo zábradlí.