Vestavěné skříně

V naší vzorkovně najdete vestavěné skříně na míru, které nabízejí praktické řešení vašeho interiéru v exkluzivním stylu. Velkou předností je výroba na zakázku, která nám umožňuje navrhnout unikátní nábytek podle vašich představ. Pošlete nám svoji poptávku!

Dveřní výplně pro vestavěné skříně nabízíme ve více jak 90-ti různých provedeních. Vyberete si lamino, sklo lacobel, sklo matelac, potištěné sklo Printglass, sklo connex nebo zrcadlo.

Vnitřní vestavba je vyrobena z lamina a můžete si vybrat z celé řady doplňků. Vnitřní vestavba vestavěných skříní se vyrábí přímo na míru dle vašich požadavků z lamina o síle 18 mm s tvrdým a snadno čistitelným povrchem. Lamino desky jsou formátovány na NC velkoplošné dělící pile řízené počítačem, která zabraňuje jakékoli odchylce rozměrů řezaných dílců a zaručuje maximální přesnost a kvalitu řezu. Jednotlivé dílce vestavby jsou olepovány velmi odolnou tvrzenou ABS hranou na olepovacím stroji s předfrézovací jednotkou.

Rámy dveří jsou důležitým prvkem každé vestavěné skříně. Vhodně vybraný tvar a barva rámu vám umožní sladit vestavěnou skříň se stávajícím interiérem nebo z ní naopak vytvořit dominující část místnosti.

Více k vestavěným skříním, nábytku na míru a šatnám najdete našich stránkách zde.