Obklady schodů

Obklady schodů

Ke každé podlaze identické schody TOPSTAIR. S našimi profily schodových hran vytvoříte téměř plynulé přechody mezi TILO nebo KÄHRS podlahou a schody. Přitom může být plocha podlahy bez přerušení položena k výstupnímu schodu. V portfoliu výrobců jsou dřevěné schodové hrany v provedení selské prkno, třívrstvá parketa, hobo dýhovaná podlaha nebo inline masiv.

Vinylový obklad

K vinylovým podlahám řady výrobců si vyberte vinylový obklad a Vaše schody budou vypadat stejně jako vaše moderní vinylová podlaha.

Laminátový a vinylový obklad TOPSTEP

Schodišťový systém TOPSTEP je ideálním řešením pro obklady nejen nových betonových monolitů, ale díky svým vynikajícím vlastnostem je často využíván k renovaci starých schodišť (dřevěných, kamenných nebo kovových). Velkými výhodami schodových profilů TOPSTEP jsou stálobarevnost, rychlá a čistá montáž a především dokonalý estetický vzhled.

Masivní dřevěný obklad

Pokud dáváte přednost masivnímu dřevu, potom Vám můžeme obklad schodiště vyrobit na míru z libovolné dřeviny nebo schody obložit stejným dřevěným materiálem (např. průmyslovou mozaikou, lamparketami apod.), který máte na podlaze.

Renovace schodů

Renovaci dřevěného schodiště můžeme provést klasicky jako u parketové podlahy, tzn. zbrousit, vytmelit a povrchově upravit lakem nebo olejem, popřípadě namořit. Samozřejmostí je nové moderní madlo nebo zábradlí. Nebo schodiště obložit, viz možnosti výše.