Žaluzie

Vnitřní horizontální žaluzie jsou nejpoužívanější způsob protisluneční ochrany. Vyrábí se v různých materiálových provedeních, nejčastěji se setkáme s hliníkem, pořídit si můžeme třeba i žaluzie bambusové. Velkou výhodou je široká paleta odstínů, zahrnující neutrální, běžné i pastelové barvy, povrch matný, lesklý či metalický.

Vnitřní vertikální žaluzie jsou další možností zastínění interiéru. Tento typ může být vyroben z látek z obsáhlého vzorníku, které umožňují sladit žaluzii s každým interiérem.

rolety

Rolety, plisé, japonské stěny

Elegantním způsobem jak zastínit i váš interiér jsou rolety, plisé nebo japonské stěny.

Rolety se vyrábí v několika provedeních a mnoha barevných odstínech. Použití najdou jak v bytech tak i kancelářích a je možné si vybrat také míru zaclonění.

Plisé je ideálním elegantním stíněním do různých tvarů okenních výplní. Je vhodné do otvíravých či výklopných oken nebo balkonových dveří.

Japonské posuvné stěny jsou funkční i dekorativní stínicí technikou moderních interiérů. Používají se k zastínění celé stěny s okenním otvorem. Vhodné jsou rovněž k přepažení velkých vniřních prostorů, jakými jsou haly, sály, kanceláře, prostory v nemocnicích, školách, apod. Při výběru z různých dekorů látek se stávají elegantním i praktickým doplňkem současných interiérů.

Markýzy

Markýzy jsou schopny zastínit větší plochy teras, balkónů či prosklených výloh. Dále dotváří architektonický vzhled objektu a stávají se jeho nedílnou součástí. V naší nabídce je velké množství typů, které vyhoví Vašim náročným požadavkům.

Ovládání markýz je velice jednoduché. Základním typem je ovládání klikou. V případě většího počtu markýz nebo markýzy s větší plochou je pohodlnější motorické ovládání se spínačem nebo dálkovým ovládáním. Žádaným doplňkem dnes bývá i větrné čidlo, které automaticky stáhne markýzu při velkém větru a zabrání tak poškození. Clona může být opatřena i světelným nebo časovým spínačem.

Sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu jsou nejefektivnější přirozenou ochranou proti obtížnému hmyzu. Přestože je jejich funkce především praktická, svým moderním designem se stávají elegantním doplňkem oken a dveří. Síť je vyrobena z poplastovaného sklolaminátového vlákna, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly. Je dodávána v šedé nebo černé barvě a na okně je prakticky neviditelná. Systémy sítí proti hmyzu řadíme do kategorií: sítě pevné, sítě dveřní, sítě posuvné, rolovací okenní, rolovací dveřní, sítě plisé.

Všechny výrobky stínicí techniky odebíráme od firmy Climax, podrobné informace najdete zde.