PORADENSTVÍ
A PRODEJ

Rádi Vám poradíme při výběru Vaší nové podlahy nebo kompletní skladby podlahy. Navštivte nás nebo nám zašlete poptávku.

Spolupracujeme s významnými výrobci jako externí techničtí poradci, např. JUNCKERS (dřevěné podlahy, výrobky pro povrchové úpravy podlah), FERMACELL (systémy suché výstavby), atd.

Zpracujeme Vám odbornou zprávu nebo nabídku v případě pojistné události pro Vaši pojišťovnu apod.

ODBORNÁ POKLÁDKA

naši zaměstnanci jsou kvalifikovaní, mají potřebná odborná školení a proto Vám pokládku podlah zrealizujeme řádně vč. všech doplňků, např. obvodových lišt, přechodových lišt, prahů, rozet, atd.

Zakládáme si na poctivé řemeslné práci.

RENOVACE

Velmi oblíbená služba je renovace parket. Standardní renovace zahrnuje broušení, tmelení a povrchovou úpravu. Povrchovou úpravu provádíme laky Berger Seidle nebo Irsa ve 3 vrstvách nebo oleji, případně barevnými oleji apod. Je-li to potřebné provedeme dokládku nebo výměnu chybějících nebo poškozených parket.

Renovujeme také všechny ostatní přírodní podlahy ( dřevěné – prkna, mozaiky, kazetové parkety, 2- a 3-vrstvé parkety, ale také přírodní linolea nebo xylolit). Pokud není renovace vhodná, obvykle se dá podlaha demontovat a po očištění parket, zpevnění a vyrovnání podkladu znovu nalepit a poté zrenovovat. Renovované podlahy mají neopakovatelnou patinu a často vypadají lépe než nová podlaha.

Provádíme také renovace schodišť a obklady schodišť. Více najdete zde.

ÚDRŽBA A OŠETŘOVÁNÍ

V sortimentu máme údržbové prostředy pro všechny typy podlah. Návody na údržbu Vám rádi zašleme. Nebo si můžete objednat strojové čištění a refresh Vaší podlahy u nás.

PŘÍPRAVA PODKLADU

Nabízíme řešení podkladu pod jakoukoliv finální podlahu. Skladbu podkladu a použité materiály přizpůsobíme Vašim požadavkům a stavu stavby. Provádíme měření vlhkosti, penetraci a stěrkování, realizaci dřevěných roštů, podlahové systémy fermacell, broušení, frézování, . . .