2-vrstvé a 3-vrstvé parkety

Nabízíme parkety řady světových výrobců a portfolio nabídky je tak velmi obsáhlé. Dále uvádíme některé z nich:

Kährs je jeden z největších a nejstarších výrobců dřevěných podlah a značka je zastoupena v 70-ti zemích po celém světě. Švédská firma byla založena v roce 1857. V sortimentu najdeme neobvyklé povrchy, jako staré dřevěné podlahy ručně hoblované optiky, ale stejně tak nejmodernější a inovativní technologie, jako je patentovaný zámkový systém Woodloc®5S. V roce 1999 představil Kährs jako první na světě parketovou podlahu zámkový spoj Woodloc®. Technologie byla vnímána jako revoluční a umožňuje rychlejší pokládání podlah s perfektním výsledkem. V roce 2009 Kährs uvedl na trh další stupeň zámkového systému Woodloc® - Woodloc® 5S.

Tilo bylo založeno v Rakousku v roce 1950 a postupně se rozroslo z rodinného truhlářství do mezinárodně významného výrobce podlah, schodů a lišt. V sortimentu najdeme podlahy dřevěné, korkové, z přírodního linolea a vinylu. Jako první použili na vrchní vrstvu 3-vrstvých parket jiné materiály než dřevo.  V roce 1988 získali Medaily Viktora Kaplana za inovativní technologii Natwood. Roku 2002 byl patentován systém „ParkettFIX“. V roce 2007 uvedlo Tilo na trh terasové podlahy s použítím patentované technologie Natwood®.

Bauwerk je švýcarská firma založená v roce 1935. Švýcarská společnost staví na výrobcích v nejlepší kvalitě s dokonalou estetikou. Jako přední výrobce podlahových krytin v Evropě, nabízí zákazníkům kompletní, inovativní a zdravý sortiment pro vytvoření individuálního životní prostoru zákazníka. "Kvalita je také neustálé zlepšování pro nás." Na počátku roku 1950 tak bylo vybudováno oddělení výzkumu technologií dřeva. V současné době vyvíjí se stejným nasazením mnoho inovativních produktů, jako je Vintage Edition (2012), Silverline Edition (2012), mistr Edition (2013), Formpark (2014), Silente Technology (2014), B-Protect ® (2015) a mnoho dalších.

Podlahy prodáváme, pokládáme i renovujeme. Odbornou konzultaci si můžete objednat na našich kontaktech, zde.