Masivní dřevěné podlahy

 

Přírodní dřevěné podlahy vytvoří z Vašeho interiéru příjemné místo k životu. Sortiment naší nabídky je takřka neomezený. Můžete si vybrat formát, dřevinu, zpracování i povrchovou úpravu a nechat si vytvořit skutečně jedinečnou podlahu dle Vašich požadavků nebo podle návrhu architekta.

Povrch dřevěných podlah může být broušený, hoblovaný nebo drásaný. Povrchová úprava podtrhne výsledek podle Vašich představ. Používáme oleje, vosky a laky v transparentním nebo barevném provedení od renomovaných výrobců.

Podlahy dodáváme, pokládáme i renovujeme. Odbornou konzultaci si můžete objednat na našich kontaktech, zde.

Nabízíme široký sortiment masivních dřevěných podlah, jako jsou parkety (vlysy), prkna, průmyslové mozaiky, lamparkety, tapis, mozaiky, dřevěnou špalíkovou dlažbu, zámecké kazetové parkety, bordury a intarzie.

Dále je možné vybírat z řady dřevin od tradičních evroských jako je dub, buk, jasan, javor, ořech nebo oliva až po exotické dřeviny, jako například merbau, garapa, teak, wenge nebo iroko.

 

Ať už si vyberte klasická prkna nebo individuální parketový vzor, každá podlaha bude jedinečná, 100% přírodní a určitě Vám vydrží i pro příští generace.

průmyslová mozaika teak